​AtomicRats 2022 | Poland

NEWSY

Data: 11.06.2022 Miejsce: Battlezone Arena Gliwice  I znów Gliwice – tym razem na Battlezone Arena stawialiśmy kolejne budynki wewnętrznej infrastruktury rafinerii. Powstał szpital i warsztat, które, wraz ze strażnicą, nie tylko urozmaicą teren gry, ale przede wszystkim staną się idealną siedzibą dla naszych grup:  mechanicznej, militarnej i medycznej.
Data: 14.05.2021 Miejsce: Battlezone Arena Gliwice.  Atomowe Szczury w roli aktorów drugoplanowych – tego jeszcze nie było! Tym razem pojechaliśmy do Gliwic, by wraz z ekipą Zombie Larpa nakręcić tariler do tej imprezy. Organizatorzy wydarzenia spisali się wyśmienicie jako ekipa filmowa, a reszta bawiła się przednio odgrywając role tak zombiaków, jak i ocalałych. No, dla ścisłości dodajmy, że było też kilka trupów  Mamy nadzieje że kolejne wspólne projekty filmowe okażą się jeszcze ciekawsze. To był zdecydowanie jeden z najlepszych wyjazdów,
Data: 13.05.2021 Miejsce: Classic Rock Club, Kraków  Piwo postapo z innymi miłośnikami klimatów Mad Maxa  i Fallouta. Tym razem impreza realizowana przez  IX Kontynent.
  1. pl
  2. en

NEWSY