​AtomicRats 2022 | Poland

07 marca 2022

Inne artykuły:

  POWRÓT

Serdecznie zapraszamy na LARP fanów klimatów Fallout'a - zjawimy się i my!

 

Miejsce: Battlezone Arena Gliwice, Błonie 12, 44-100 Gliwice

Data: 24.04.2022

Godzina: 8:00-16:00

 

O wydarzeniu:
Samsville – Zapyziałe miasteczko na krańcu świata, po końcu świata.Był kiedyś taki gościu… prowadził sobie Bar na pustkowiu, nikomu nie wadził. Dobre bimbry pędził, zawsze przygarnał podróżników pod dach. Kilka lat temu okazało się, że nie do końca to taki spokojny typ. Co ciekawe, nawet z światowym rozmachem i planem. Był to były paladyn Bractwa Stali, zamiłowany w celach wyższych. Jego celem było zrobić z tego zadupia, swojego rodzaju zielony Eden. Przed śmiercią, wraz z dezerterami enklawy prawie ten cel osiągnął. Gdyby nie… no właśnie – Gdyby nie mega sprytny supermutant Jaś i jego socjopatyczne pragnienie władzy. Po odpaleniu projektu 66 – wybuch i rozrost zdrowej, nieskażonej radiacją roślinności był wspaniały. Niestety Jaś i jego łapki po przejęciu osady dobrały się również do działającego projektu. Trochę przeróbek, majstrowania i niestety doszło do przeciążenia. Projekt 66 jak i cała krypta implodowały w cholerę. Wrócił pustynny pejzaż wokół tronu Jasia. Nie zraziło go to zbytnio, strefy wpływów, kontrola nad umysłami coraz większej ilości ludzi – wszystko szło jak burza. Do czasu. Do czasu aż łapki sięgnęły nie w te dziurę co powinny. Kiedy siły Jasia sięgnęły po jedną z głównych kwater Bractwa Stali – doszło do największego blitzkrieg naszych po-atomowych czasów. Bractwo niczym walec, przeszło przez heretyczną krainę Jasia. Siły Jasia zostały zdziesiątkowane, sam Jaś prawdopodobnie albo padł, albo służy jako doświadczalne zwierzątko w badaniach Bractwa.
Co się stało z osadą? Niestety roślinność przepadła bezpowrotnie, nad jałowe pola jednak wrócili osadnicy. Powstało miasteczko Samsville – ku pamięci dzielnego Sama. I tak sobie te zadupie powoli i bez sensu czy finezji rosło przez ostatnie 2 lata. Więcej ludzi = więcej biznesu. Pewnie dlatego pojawiła się też mafia Triggermanów , która nieźle potrząsnęła Samsville. 2 miesiące temu pojawił się NCR, który w imię porządków dokopał cwaniakom w koszulach. Nie lubię tych żołdaków… ale przynajmniej mogę iść do Saloonu i wrócić z co najwyżej kosą w plecach, a nie toną ołowiu w dupie.Niby lepiej, ale coś się znowu chyba święci….
Company of Brothers Żory oraz Battlezone Arena mają wielką przyjemość zaprosić was na kolejny LARP- ASG w realiach Fallout'a.

 

 

LARP-ASG - Pamięć Wuja Sama

  1. pl
  2. en